בניית מעבדות

בניית מעבדות היא תהליך מורכב ומתוחכם מעין כמוהו אשר משלבים בו הרבה מאוד פרמטרים כל זאת על מנת להביא לתוצאה איכותית ביותר שניתן: יש להבין לעומק באילו חומרים נעשה שימוש בחדר ולאיזה שימוש הוא עתיד להיבנות, יש לבחור את הריהוט המתאים לחדר זה תוך הבנת האופן בו תבצע העבודה.
בבניית מעבדות יש לבחור את המנדפים אשר יסננו וינקו את האוויר שבחדר וגם לבחור את אופן המיזוג לשם הכנסת אויר נקי לחדר והן לשם שמירה על טמפרטורה מתאימה לאנשים העובדים במעבדות ולמוצרים המיוצרים בו.


כל אלו ועוד הם פרטים טכניים חשוב מאוד שנלקחים בחשבון כבר בשלביי התכנון של בניית מעבדות רבות אך יחד עם זאת נציין כי בבניית מעבדות אנו משלבים ולוקחים בחשבון גם את כללי ההתנהגות אשר יידרשו מהעובדים במקום כמו באיזה ביגוד הם יצטרכו להשתמש, האם ואיך יצטרכו או לא לעבור תהליך מסוים של ניקוי בכל כניסה ויציאה מהחדר ועוד.

 

ודאי תתעניינו לדעת יותר כמה אורך תהליך מעין זה של בניית מעבדות? אז הטווח הוא רחב מאוד הוא יכול לנוע החל מפרק זמן של שבועיים שבו אנו מצליחים לבצע בניית מעבדות שהן סטנדרטיות יותר ובהן יש עבודה עם חומרים מורכבים פחות לסינון ועד פרק זמן ארוך הרבה יותר לבניית מעבדות של אפילו שנה שלמה וזאת לאור המורכבות של תחום התעשייה, הדרישות של הענף והחברה שעבורה אנו מבצעים את בניית המעבדות הספציפיות.

אנו מבצעים בניית מעבדות לכל תחומי התעשייה החל ממפעלים לחומרי גלם לתרופות, בניית מעבדות לסטראפים שמייצרים אלקטרוניקה, מכשור רפואי ביוטכנולויגה, כימיה, פראמה, מזון ועוד.

 

עוד חשוב לומר כי בתהליך בניית מעבדות אנו לוקחים בחשבון גם את התקנים של מדינת ישראל: לשמחתנו קיימת מודעות ופיקוח של איכות הסביבה שאוסרים למשל לשפוך כימיקלים למערכת הביוב ולכן יש להתארגן לפינוי תקין של הפסולת כבר בתהליך בניית המעבדות. כמובן שגם לכיבוי אש יש תקנים מסימים ומעבדה שלא תעמוד בכל התקנים הללו לא תקבל רישיון עסק.

טואול - בניית אתרים